Menu

GTA III

Wszystko o GTA III

Catalina

zaczarowana72

Catalinę po raz pierwszy widzimy w 1992 w restauracji w Dillimore, jako kuzynkę Cesara Vialpando. Carl Johnson wykonuje dla niej kilka zadań rabunkowych. Następnie spotykamy ją w czasie wyścigów – poznaje tam swojego przyszłego chłopaka, Claude'a. Gdy obydwoje przegrywają wyścig z Carlem Johnsonem, wyjeżdżają do Liberty City zostawiając mu stary warsztat w Doherty, w San Fierro. Po wyjeździe, Catalina często dzwoni do Carla w celu naubliżania mu lub wzbudzenia w nim zazdrości.

W latach 1999-2001, dokonała wielu napadów na banki na terenie Teksasu i Meksyku, najprawdopodobniej wraz z Claude'em. W październiku 2001, kupiła bilet lotniczy na lotnisko Francis.

Po przylocie do Liberty City razem z Claude'em wstępuje w szeregi Kartelu Kolumbijskiego. Z ich pomocą dokonała swojego kolejnego napadu na bank - w jego trakcie, Catalina daje do zrozumienia Claude'owi, że tak naprawdę nic on dla niej nie znaczy - strzela mu w ramię, zostawiając go na pastwę policji. Po tym wydarzeniu, zaczyna ukrywać się w willi w Cedar Grove. Bardzo szybko awansuje w hierarchii mafii, zostając w końcu jej bossem (Miguel to jej kolejny kochanek, którego omamiła i przejęła władzę). Od czasu do czasu przyjeżdża do Portland Harbor aby dowiedzieć się czegoś na temat Rodziny Leone od swojego informatora – Kudłatego Boba. Następnie, Catalinę spotykamy na placu budowy w Fort Staunton, gdzie zdradza ona swojego asystenta — Miguela — i ucieka Claude'owi i Asuce Kasen. Po pewnym czasie Catalina wraca na plac budowy i zabija Miguela oraz Asukę, a także porywa Marię Latore. Claude, aby ją uratować, przynosi $500 000 do jej willi. Na miejscu Catalina próbuje go zabić; jej plan jednak nie udaje się – Claude zabija ludzi z Kartelu, a następnie Catalinę, wysadzając helikopter, którym próbowała uciec.

© GTA III
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci