Menu

GTA III

Wszystko o GTA III

Koniec

zaczarowana72

Z dniem dzisiejszym ten blog zostaje zamknięty.

Ciekawostka #11

zaczarowana72

Do ukończenia gta 3 wymagana jest misja taksówkarska. Jednak zdarza się, że nie można jej wykonać, bo taksówka jest za wolna lub mało odporna na zniszczenia. Na szczęście istnieje sztuczka którą można sobie pomóc.

  1. Parkujemy obok samochodu w którym chcemy wykonać misje taksówkarskie.
  2. Wciskamy klawisz Caps Lock i wysiadamy z taksówki.
  3. Wsiadamy do innego samochodu i puszczamy klawisz Caps Lock.
  4. Wykonujemy misję.

Catalina

zaczarowana72

Catalinę po raz pierwszy widzimy w 1992 w restauracji w Dillimore, jako kuzynkę Cesara Vialpando. Carl Johnson wykonuje dla niej kilka zadań rabunkowych. Następnie spotykamy ją w czasie wyścigów – poznaje tam swojego przyszłego chłopaka, Claude'a. Gdy obydwoje przegrywają wyścig z Carlem Johnsonem, wyjeżdżają do Liberty City zostawiając mu stary warsztat w Doherty, w San Fierro. Po wyjeździe, Catalina często dzwoni do Carla w celu naubliżania mu lub wzbudzenia w nim zazdrości.

W latach 1999-2001, dokonała wielu napadów na banki na terenie Teksasu i Meksyku, najprawdopodobniej wraz z Claude'em. W październiku 2001, kupiła bilet lotniczy na lotnisko Francis.

Po przylocie do Liberty City razem z Claude'em wstępuje w szeregi Kartelu Kolumbijskiego. Z ich pomocą dokonała swojego kolejnego napadu na bank - w jego trakcie, Catalina daje do zrozumienia Claude'owi, że tak naprawdę nic on dla niej nie znaczy - strzela mu w ramię, zostawiając go na pastwę policji. Po tym wydarzeniu, zaczyna ukrywać się w willi w Cedar Grove. Bardzo szybko awansuje w hierarchii mafii, zostając w końcu jej bossem (Miguel to jej kolejny kochanek, którego omamiła i przejęła władzę). Od czasu do czasu przyjeżdża do Portland Harbor aby dowiedzieć się czegoś na temat Rodziny Leone od swojego informatora – Kudłatego Boba. Następnie, Catalinę spotykamy na placu budowy w Fort Staunton, gdzie zdradza ona swojego asystenta — Miguela — i ucieka Claude'owi i Asuce Kasen. Po pewnym czasie Catalina wraca na plac budowy i zabija Miguela oraz Asukę, a także porywa Marię Latore. Claude, aby ją uratować, przynosi $500 000 do jej willi. Na miejscu Catalina próbuje go zabić; jej plan jednak nie udaje się – Claude zabija ludzi z Kartelu, a następnie Catalinę, wysadzając helikopter, którym próbowała uciec.

© GTA III
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci